20. 03. 2018

Nemocnice České Budějovice nabízí několik volných pracovních míst

Chcete pracovat v Nemocnici České Budějovice? Projděte si leták se seznamem volných pracovních míst.

Nemocnice hledá více než deset lékařů/lékařek (například pro radiologické oddělení, gastroenterologické či psychiatrické), všeobecné sestry, radiologické fyziky, ale i nezdravotnické pracovníky – kuchaře, sanitáře a posilu na ekonomické oddělení.

U vybraných pozic lékařů nemocnice nabízí náborový příspěvek až 350 tisíc korun.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001.