25. 04. 2016

Získali jsme cerfitikát bezpečnosti informací

Nemocnice České Budějovice, a.s. dne 31. 3. 2016 úspěšně absolvovala 2. stupeň auditu k získání certifikace systému bezpečnosti informací a tímto se stala držitelem certifikace systému bezpečnosti informací dle normy ISO/IEC 27001:2013, který byl udělen společností Tayllor & Cox s.r.o. pro celou nemocnici.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.