25. 11. 2015

Nemocnice České Budějovice, a.s. je nejlepší nemocnicí v Česku

Dovolte nám se pochlubit vítězstvím v anketě Nejlepší Nemocnice 2015, která je pořádána již 10 let institutem Health Care - HCI.

Děkujeme všem zaměstnancům Nemocnice České Budějovice, a. s. za jejich příkladnou a vysoce profesionální práci a Vám našim klientům, pacientům za vyjádření spokojenosti s péčí, kterou Vám naše zdravotnické zařízení poskytuje.
Na zkvalitňování péče a přístupu k Vám pracujeme kontinuálně, již nyní připravujeme několik projektů, které pomohou našim klientům cítit se v Nemocnici České Budějovice, a. s. ještě lépe.

Děkujeme, Vaše Nemocnice České Budějovice, a. s.

Rozhovor k vítězství Nemocnice České Budějovice, a.s . na vlnách Českého rozhlasu

Více v tiskové zprávě - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.