kvalita a bezpeci
28. 01. 2016

Nejčastější dotazy nastávajících maminek

Milé nastávající maminky, zpracovali jsme odpovědi na Vaše nejčastější dotazy. V nově vytvořené sekci se dozvíte, co si s sebou vzít do porodnice, najdete odpovědi na nejčastější otázky k porodu, přečtete si rozhovor s primáři Gynekologicko-porodnického a Neonatologického oddělení a ve fotoreportáži si můžete prohlédnout nové prostory naší porodnice. Více ZDE.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.