kvalita a bezpeci
06. 09. 2019

Nej sestřička 2019

Nemocnice České Budějovice, a.s. má svou zástupkyni v soutěži Nej sestřička 2019, paní Jitku Bláhovou, která pracuje na našem Anesteziologicko-resuscitačním oddělení.

Jedná se o soutěž, ve které nejde ani o věk, ani o fyzickou krásu, má za cíl vybrat nejlepší zdravotní sestru z pohledu odborného a lidského.

Tento projekt je prezentací náročné práce sestřiček, o které se často říká, že je posláním.

Záměrem je vyzdvihnout jejich podstatnou úlohu ve zdravotnictví, profesionalitu a chování nejen k pacientům a vyjádřit jim touto akcí poděkování.

Budeme velmi rádi, pakliže paní Jitce pošlete v soutěži svůj hlas.

Hlasovat můžete zde :-)

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.