kvalita a bezpeci
31. 07. 2017

Nabídka lékárny na srpen

Přinášíme vám akční nabídku lékárny na měsíc srpen. Sleva na kosmetiku Avene se vztahuje na dekorativní kosmetiku (řasenky, pudry, make-upy, korektory, lze doobjednat tužky na rty a na obočí) a na produkty k odličování (vody, pěny, peelingy, gely - nevztahuje se na balení micelární vody 1+1). Akce jsou platné do konce měsíce nebo do vyprodání zásob.
Za kolektiv lékárny PharmDr. Kamila Filipová

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.