kvalita a bezpeci
27. 07. 2017

MUDr. Zuzana Roithová, MBA, novou členkou představenstva

Novou členkou představenstva Nemocnice České Budějovice, a.s., se od 20. července na základě rozhodnutí Rady kraje stala bývalá ministryně zdravotnictví MUDr. Zuzana Roithová, MBA. Současně se stala předsedkyní představenstva holdingu Jihočeské nemocnice, a.s., v jehož čele nahradila Ing. Martina Bláhu, MBA.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.