28. 03. 2019

MUDr. Břetislav Shon odchází z funkce předsedy představenstva Nemocnice České Budějovice, a. s.

Ke dni 28. března 2019 odstupuje MUDr. Břetislav Shon z postu předsedy představenstva Nemocnice České Budějovice, do kterého byl zvolen 15. března 2005. Ke stejnému datu také končí jeho členství v představenstvu Nemocnice České Budějovice, a.s. Z těchto postů odchází na vlastní žádost po dovršení věku 70 let.

Od 29. března 2019 bude MUDr. Břetislav Shon v nemocnici zastávat pozici ředitele Úseku chirurgických oborů. I nadále se tak bude věnovat dokončení přesunu medicíny z Dolního areálu českobudějovické nemocnice.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001. logo