19. 07. 2019

Ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA navštívil českobudějovickou nemocnici

V pátek 19. 7. 2019 navštívil naši nemocnici ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA.

V doprovodu předsedy představenstva Nemocnice České Budějovice MUDr. Ing. Michala Šnorka, Ph.D. prošel pan ministr areálem nemocnice a seznámil se s probíhajícími stavebními pracemi.

Tématem hovoru předsedy představenstva s ministrem zdravotnictví byla mimo jiné nová personální politika českobudějovické nemocnice a koncepce urgentních příjmů v ČR včetně role LSPP.

návštěva ministra zdravotnictví

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.