kvalita a bezpeci
02. 03. 2016

Maraton upozorní na problematiku roztroušené sklerózy

České Budějovice čeká v následujících dnech cvičební maraton. V pátek a v sobotu (4. a 5. března) budou moci v prostorách českobudějovického Mateřského centra Máj (A. Barcala 41) cvičit všichni, kteří chtějí podpořit osoby postižené roztroušenou sklerózou, nebo i sami nemocní. Akci pořádá sdružení Roska s podporou Nemocnice České Budějovice, a. s.

Pátý ročník cvičebního maratonu je  osvětovou akcí, která má upozornit na důležitost pravidelného pohybu při léčbě roztroušené sklerózy. Maraton nabídne řadu forem cvičení, z nichž si každý účastník bude moci vybrat to, které mu nejvíce vyhovuje. Půjde například o kruhový trénink, skupinové zdravotní či rekondiční cvičení, pilates, aerobic, zumbu, spinning, cvičení na míčích a další.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.