21. 10. 2016

Maminky si z porodnice odnesou dárkový balíček

Kufřík plný dárků a zajímavých informací věnuje všem rodičkám českobudějovická nemocnice. Maminky v něm najdou například kosmetické přípravky pro sebe i své dítě, drobné potřeby pro miminka nebo užitečné informace týkající se mateřství.

„Všem maminkám, které u nás přivedou na svět své dítě, chceme touto cestou pogratulovat k jeho narození. Při opuštění porodnice jim proto předáme poukaz na Kufřík Happy Baby – Já a moje miminko. Ten si budou moci vyzvednout v nemocniční lékárně, která je umístěna v terminále našeho zdravotnického zařízení,“ uvedla manažerka spokojenosti Nemocnice České Budějovice, a. s., Bc. Iva Nováková, MBA.

Celá tisková zpráva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.