hc
18. 01. 2017

Magnetické rezonance a rentgeny dostaly polep s veselými motivy pro děti

Přívětivější ke svým malým pacientům je od minulých dní Radiologické oddělení Nemocnice České Budějovice. Magnetické rezonance a rentgeny jsou zde vyzdobeny polepy s veselými motivy, díky kterým se mohou děti při vyšetření cítit klidněji.

Nový vzhled dostaly hned čtyři přístroje Radiologického oddělení. Konkrétně se jedná o přístroje v budově CH pro provádění rentgenových vyšetření pacientů z Oddělení úrazové chirurgie, Chirurgického oddělení, Neurochirurgického oddělení a Dětského oddělení českobudějovické nemocnice.

Celá tisková zpráva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001. logo