CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni
kvalita a bezpeci
19. 10. 2016

Kapka naděje v českobudějovické nemocnici

Nemocnice České Budějovice, a. s. získala od Nadačního fondu Kapka naděje tři nové monitory za více než půl milionu korun.

Se začínajícím podzimem a blížící se zimou jsme se rozhodli přinést radost a teplo do dětských srdcí v nemocnici v Českých Budějovicích. Na dětské oddělení jsme pořídili tři monitory vitálních funkcí v hodnotě 572 tisíc korun, které slouží ke sledování zdravotního stavu pacientů,“ uvedla Vendula Pizingerová, zakladatelka Nadačního fondu Kapka naděje. Doplnila, že monitor využívá ke snímání stavu pacientů různé senzory, například senzory pro měření EKG, senzor okysličení krve, senzor pro měření teploty a další.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace