kvalita a bezpeci
02. 12. 2016

Jihočeské nemocnice potvrdily elitní pozici v Česku

Jihočeské nemocnice se opět umístily na předních místech prestižního klání o titul Nemocnice ČR 2016.

Nemocnici České Budějovice, a. s., patří stříbrná medaile, Nemocnici Jindřichův Hradec, a. s., pak bronzová. Na čtvrtém místě v celostátním klání nemocnic skončila Nemocnice Prachatice, a. s., a na páté příčce Nemocnice Písek, a. s.

Velice děkujeme všem našim pacientům za důvěru a hlas, který Nemocnici České Budějovice, a. s. v anketě věnovali.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.