kvalita a bezpeci
26. 06. 2019

Nemocnice České Budějovice, a.s. přijme do hlavního pracovního poměru Biomedicínského technika.

Popis pozice a předpokládaná náplň práce:

• Práce na elektrofyziologickém sále: práce s EKG záznamovým zařízením pro intrakardiální EKG, kardiostimulace, práce s 3D elektroanatomickými mapovacími systémy (CARTO, ENSITE PRECISION)
  • Práce na kardiostimulačním sále a kardiostimulační ambulanci: programování a měření implantabilních kardiostimulátorů a kardioverterů-defibrilátorů, péče o implantabilní materiál, práce s objednávkovým systémem, práce s nemocničním informačním systémem, práce se systémy dálkového sledování pacientů s kardiologickými implantáty (Home Monitoring)
  • Zapojení se do řešení mezinárodních výzkumných studií v oblasti kardiologie, pozice studijního koordinátora/technika
  • Technická podpora IT, práce s databázemi, aj.

Požadavky:

znalost AJ (min. úroveň B2), výborná znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point,…), znalost práce v SW Corel, Adobe Photoshop, znalost programovacího jazyka JAVA s výhodou, chuť
a ochota se učit, nadstandardní pracovní nasazení, ochota cestovat do zahraničí (všechna školení pro specifické pracovní úkoly zajistíme v rámci ČR nebo v zahraničí), předchozí praxe v med.oboru není nutná.

Kontakt pro zaslání CV: prof. MUDr. Mgr. Alan Bulava, Ph.D., email: alanbulava@seznam.cz,
tel. 387874389.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.