10. 05. 2018

Interní oddělení se v nadcházejících dnech přestěhuje do pavilonu C

V týdnu od 14. do 18. května proběhne stěhování Interního oddělení z pavilonu I do pavilonu C. Pacienty a návštěvníky nemocnice prosíme o trpělivost při stěhování, které může být provázené zdánlivým zmatkem.

V pondělí 14. května a úterý 15. května se přestěhují dvě standardní lůžkové stanice do 6. patra pavilonu C, ve středu 16. května jednotka intenzivní péče (JIP) taktéž do 6. patra pavilonu C. Akutní interní ambulance a ultrazvukové vyšetřovny se přesunou ve čtvrtek 17. května do prostor Oddělení urgentního příjmu v přízemí pavilonu C.

Odborné interní ambulance pro objednané pacienty zůstávají i nadále v přízemí pavilonu I v takzvaném krčku.

Ve vestibulu pavilonu C budou pro usnadnění orientace informační tabule, naši zaměstnanci pacientům i návštěvníkům v případě pochybností rádi poradí.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.