16. 03. 2020

Informace pro rodičky a dárce krve

Přítomnost otce u porodu

v tomto okamžiku neomezujeme. Rádi bychom tento vzácný okamžik nastávajícím rodičům umožnili. Je samozřejmostí, že musí být tatínek zcela zdráv. V každém případě budou jednotlivé případy vyhodnocovány individuálně personálem porodnického oddělení.

Informace pro naše Dárce krve

aktuálně zůstává provoz standardní.
Prosíme, abyste nechodili na odběry, pakliže nejste zdrávi či cítíte drobné zdravotní obtíže.
Očekáváme, že obdržíme informace od odborné společnosti, která může podmínky dárcovství upravit.
V případě, že jste v období uplynulých 3 týdnů podnikali cestu do zahraničí, Váš odběr prosíme rovněž odložte.

Děkujeme za pochopení!