16. 04. 2020

Přítomnost třetí osoby při porodu

V souladu s rozhodnutím MZČR ze dne 15.dubna 2020, které mimo jiné upravuje podmínky účasti třetí osoby při porodu, umožňujeme od 16.dubna 2020 účast třetí osoby při porodu za podmínek stanovených v tomto Mimořádném opatření (zde).

Vstup třetí osobě bude po splnění předepsaných podmínek umožněn pouze na porodní box, nikoli do jiných prostor, kde se nastávající maminka může během hospitalizace před porodem a po porodu nacházet.

Zákaz návštěv na porodnické ani neonatologické části Perinatologického centra není tímto opatřením dotčen a zde ke změně nedochází (viz. sdělení týkající se režimu návštěv).

Děkujeme za pochopení.