14. 12. 2020

Informace k antigennímu testování veřejnosti

Objednávkový systém pro antigenní odběrové centrum pro veřejnost je zpřístupněn standardně na http://www.nemcb.cz.

Odběry budou prováděny v našem zavedeném odběrném místě pro pěší na hlavním parkovišti nemocnice.

Dostupné termíny budou zobrazené v našem objednávkovém systému, standardně jsou otevřené na přibližně týden dopředu.

Vzhledem k dotazům na mediálně šířenou neoficiální informaci o záměru bezplatně antigenně testovat veřejnost již od středy 16. 12. 2020 sdělujeme, že naše kapacita pro tento den je obsazena učiteli, kteří se objednávali již s týdenním předstihem.

Děkujeme veřejnosti za pochopení situace, kterou jsme nezpůsobili.