CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni
25. 05. 2016

Hvězdný fotbal pomůže malým pacientům českobudějovické nemocnice

Hvězdný fotbal pomůže malým pacientům českobudějovické nemocnice

Hvězdy českého sportu a showbyznysu se opět po roce utkají ve fotbale, aby pomohly malým pacientům dětského oddělení českobudějovické nemocnice. Právě jim bude patřit výtěžek z 9. ročníku charitativní fotbalové exhibice Pomáháme fotbalem, která se uskuteční v neděli 29. května od třinácti hodin na stadionu Dynama v Českých Budějovicích.

Na Dynamu se utkají: tým poskládaný ze členů Motoru, Dynama a Jihostroje, dále Mádl tým a Real Top Praha. Akci obohatí čtyři koncerty: Xindla X, Ewy Farne a poslední vítězky Československo hledá superstar Emmy Drobné a dále kapely Ready Kirken. Vedle nich přislíbili účast herci, zpěváci a moderátoři jako například Jiří Mádl, Johny Machette, Vojta Dyk, Vojta Kotek, Robert Záruba, Adam Mišík, modelky Nikol Švantnerová a Jitka Nováčková a sportovci Alexandr Salák, Martin Hanzal, Jiří Novotný, Jakub Smrž a mnozí další.

Více informací o akci a program v tiskové zprávě - zde

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace