29. 11. 2017

Fotbalisté Dynama České Budějovice potěšili dětské pacienty českobudějovické nemocnice

V úterý 28. listopadu se dočkali dětští pacienti Nemocnice České Budějovice příjemného překvapení. Na oddělení je navštívili fotbalisté SK Dynamo České Budějovice.

Celkem 21 hráčů a manažerů klubu se zastavilo v jednotlivých pokojích, pobavilo se s dětmi a předalo jim dárečky. „Návštěva byla o to milejší, že byli převlečeni do pohádkových kostýmů, které zapůjčilo Jihočeské divadlo. Bylo to moc příjemné setkání a děti si ho užily!“ říká mluvčí nemocnice Bc. Iva Nováková, MBA.

Nemocnice České Budějovice spolupracuje s českobudějovickým Dynamem dlouhodobě. „Pro dětské pacienty jsou podobné akce velkým zážitkem. Pobyt v nemocnici jim zpříjemňují. Určitě se v budoucnu něco podobného zopakuje,“ dodává Iva Nováková.

Celou fotogalerii najdete zde!

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001.