02. 05. 2016

Dvě nemocniční oddělení se přesunou o dům dál

Od 9. května začne stěhování oddělení urologie a gynekologie do nově vybudovaných prostor Pavilonu C Nemocnice České Budějovice, a. s. Obě oddělení se přesunou ze sousedního Pavilonu Z, který také čeká přestavba. Přesunem do nového centrálního pavilonu budou sjednoceny lůžkové stanice několika oddělení.

„Oddělení budou přestěhována během několika dní tak, aby nebyl narušen jejich chod,“ uvedl vedoucí oddělení stavebních investic českobudějovické nemocnice Ing. František Bostl.

Celá tisková zpráva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001. logo