29. 06. 2016

Hokejisté Motoru na dětském oddělení

Udělat radost před koncem školního roku přišli hokejisté ČEZ Motor České Budějovice na naše Dětské oddělení.

Trojice hráčů ve složení kapitán Josef Straka, Luboš Rob a Martin Heřman zavítala na pooperační stanici, kde předala dětem drobné dárečky, popřála brzké uzdravení a krásné prožití letních prázdnin.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.