02. 06. 2017

Děti namalovaly hokejistům obrázek jako poděkování za jejich návštěvu ku příležitosti Dne dětí

Předčasný dárek ke Dni dětí dostali pacienti dětského oddělení. Na návštěvu za nimi přišli hokejisté Jiří Novotný a Martin Hanzal. "Pro nás pro oba to byla příjemně strávená hodinka a půl. Je to to nejmenší, co jsme pro děti mohli udělat. Když ležíte v nemocnici, tak za vámi chodí hlavně rodiče a lékaři. Jakákoliv jiná návštěva vám potom udělá radost," řekl Jiří Novotný.

Děti měly z návštěvy opravdu velikou radost a jako poděkování nakreslily hokejistům obrázek. "Je moc krásný. Děti malují mnohem lépe, než já s Hanzim dohromady," reagoval Novotný.

Na fotogalerii z návštěvy se můžete podívat ZDE.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001.