kvalita a bezpeci
15. 06. 2016

Den zdraví zaměřený na kůži

V nemocnici poradí s ochranou kůže v létě

Jak se nejlépe chránit před slunečními paprsky, co dělat s vyrážkou z nečistého koupaliště nebo jak ošetřit stopy po bodnutí hmyzem – na podobné dotazy zájemců budou připraveni odpovídat odborníci z českobudějovické nemocnice v rámci Dne zdraví, který se v pondělí 20. června od 10 hodin do 15 koná ve vstupním terminále Nemocnice České Budějovice, a. s.

„Budeme prezentovat různé ochranné přípravky pro péči o pleť v létě a dále medikamenty, které pomohou s její ochranou například před spálením sluncem. Radit budou naši odborníci z kožního oddělení,“ uvedla manažerka spokojenosti českobudějovické nemocnice Bc. Iva Nováková, MBA.

Celá tisková zpráva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.