kvalita a bezpeci
27. 02. 2017

Den zdraví v Českých Budějovicích - navštivte nás 28. 2. od 9 do 13 hodin

V rámci Světového dne boje proti rakovině Nemocnice České Budějovice připravila na úterý 28. 2. 2017 od 9 do 13 hodin akci zaměřenou na prevenci onkologických onemocnění. Ve spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a dalšími partnery bude v prostoru vstupní haly návštěvníkům nabídnuto měření tělesných hodnot, konzultace odborníků z oboru gynekologie a urologie a budou zde poskytovány i informace o preventivních programech VZP ČR pro rok 2017.

Bližší informace naleznete na stránkách www.klubpevnehozdravi.cz.

Program:

• měření hodnot TK, TF, BMI – SZŠ a VOZŠ České Budějovice
  • poradna lékaře z oboru gynekologie a urologie
  • onkologicko-gynekologická prevence
  • prevence onemocnění rakovinou prostaty
  • poradna Centra Mamma HELP České Budějovice
  • preventivní programy a příspěvky fondu prevence VZP ČR

Kdy: 28.2.2017, od 9:00 do 13:00

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.