07. 05. 2019

Den zdraví na českobudějovickém náměstí

Zveme Vás 16. května od 12h na českobudějovické náměstí.

Ve spolupráci s vydavatelstvím CNC jsme připravili akci s názvem Ordinace Blesk.

16. května budou na náměstí připraveny stany, ve kterých budou lékaři Nemocnice České Budějovice, a.s. poskytovat odborné poradenství např. na téma: očkování, obezitologie, lékové poradenství či urologická prevence.

Akce má bohatý doprovodný program.

Těšíme se na Vás.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.