kvalita a bezpeci
29. 09. 2016

Den srdce v Nemocnici České Budějovice

Dnes, tedy 29. 9. 2016, se v naší nemocnici uskuteční Den srdce v Nemocnici České Budějovice, který připadá na Světový den srdce. Každoročně je tématem zdravý životní styl jako prevence kardiovaskulárních onemocnění.

V areálu Nemocnice České Budějovice na vás čeká zajímavý program, při kterém lékaři a zdravotnický personál představí problematiku zdravého a nemocného srdce. Krom toho třeba ochutnáte zdravé výrobky bistra Madetka, projdete se nafukovacím srdcem a vaše děti budou luštit soutěžní kvízy.

Zvláštní poděkování patří našim partnerům, bez kterých by se akce nemohla uskutečnit:
Bayer
VZP ČR
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Sportcentrum Delfín
SK Dynamo České Budějovice
Madeta a.s.

Těšíme se na vaši účast!

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.