kvalita a bezpeci
06. 05. 2019

Dar dětskému oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s.

Dne 6. května převzal předseda představenstva Nemocnice České Budějovice, a.s. MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D. od generálního ředitele společnosti Madeta, a. s. Ing. Milana Teplého finanční dar ve výši 274 467,- Kč.
Z této částky bude pro dětské oddělení pořízen přístroj na měření sluchu předškolních dětí.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.