08. 03. 2019

Českobudějovické centrum vysoce specializované cerebrovaskulární péče má za sebou světově unikátní operaci

Světové prvenství drží centrum specializované cerebrovaskulární péče Nemocnice České Budějovice, a.s. Jako první použili v případě akutní cévní mozkové příhody (CMP) způsobené uzávěrem mozkové cévy zkostnatělým vmetkem otevřenou mikrochirurgii. Operace se odehrála v roce 2017. Pacientka byla rok sledována, zda se CMP nebude opakovat. Práce českobudějovických odborníků byla popsána v oficiálním žurnálu Kongresu amerických neurochirurgů.

Více naleznete v sekci tiskové zprávy:  Tiskové zprávy 2019

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.