28. 12. 2015

Centrální pavilón nemocnice roste do výšky

Českobudějovická nemocnice pokračuje v modernizaci a nástavbě svého centrálního pavilónu. Stavební akce, která je součástí záměru přesunu zbývajících oddělení z dolního do horního areálu nemocnice, vyjde celkem na přibližně 155 miliónů korun. Stavba by měla být kompletně dokončena v roce 2017. Následovat bude velké stěhování některých oddělení, které by mělo být zakončeno v následujících čtyř letech.

Vedle nynějších oddělení nukleární medicíny, plicního, onkologického, urologického, gastroenterologického, kardiologického a kardiochirurgického, bude nově v tomto pavilónu po jeho rozšíření také interna a neurologie, které se sem přesunou z pavilónu I.

Celá tisková zpráva zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.