06. 01. 2016

Dotazníky spokojenosti - videoklip Zdeňka Trošky

Milý a vlídný televizní spot s názvem „Stačí trošku“, který režíroval známý jihočeský rodák a patriot Zdeněk Troška, mohou od nového roku zhlédnout pacienti v českobudějovické nemocnici. Klip, který je pouštěn na velkoplošných obrazovkách v čekárnách ambulancí nemocnice, ale zhlédnout jej lze také na webových stránkách Nemocnice České Budějovice, a. s., na sociální síti Facebook a kanále Youtube, sbližuje pacienty i lékaře a vyzývá obě strany k vzájemné ohleduplnosti a pochopení.

Zdeněk Troška - anketa spokojenosti

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.