kvalita a bezpeci
03. 05. 2017

Aktuální zpravodaj ke stažení!

Třetí číslo Nemocničního zpravodaje je venku. Co v něm najdete?

• Českobudějovická nemocnice otevírá pro gynekologii a urologii zmodernizovaný pavilon Z

Rekonstrukce, která začala loni na jaře, je u konce. Nemocnice České Budějovice otevřela po necelém roce zmodernizovaný pavilon Z. Do nových prostor se přesunou oddělení gynekologie a urologie. Celkové náklady stavby, která byla financována jen z vlastních zdrojů nemocnice, byly 134 milionů korun.

• Pavilonem Z letošní investice v českobudějovické nemocnici zdaleka nekončí

Při příležitosti otevření modernizovaného pavilonu Z jsme vyzpovídali Ing. Františka Bostla, vedoucího Oddělení stavebních investic Nemocnice České Budějovice. Modernizací pavilonu Z totiž letošní investice do výstavby v nemocnici zdaleka nekončí.

• MUDr. Tomáš Hauer: Medicína je plná rizik. A mladí doktoři neradi dělají život ovlivňující rozhodnutí

Významnými oceněními se může pyšnit interní oddělení Nemocnice České Budějovice. Na 42. Angiologických dnech v Praze získala přednáška MUDr. Martina Holého ohlas u profesora Giuseppe Maria Andreozziho, osobnosti evropské angiologie, který si ji dokonce vyžádal, jeho kolega MUDr. Tomáš Hauer obdržel za dvě přednášky cenu pro nejlepší sdělení autorů do 35 let. Úspěchem se však doktor Hauer, který by rád k angiologii přilákal více mladých lékařů, chlubit příliš nechce.

Zajímavých článků, rozhovorů a reportáží je ve zpravodaji více. Ostatně stačí jen mrknout sem a v klidu si počíst.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.