31. 03. 2020

Aktuální informace pro pacienty - COVID-19

Nemocnice České Budějovice žádá pacienty, kteří z důvodu svého chronického onemocnění přicházejí k plánovanému vyšetření či kontrole, a kteří splňují jakékoliv z kritérií uvedených v přiloženém letáku, aby nutnost svojí návštěvy v nemocnici nejdříve konzultovali telefonicky se svým ošetřujícím lékařem.

Zároveň připomínáme webové stránky Infekčního oddělení pro veřejnost https://infekce.nemcb.cz, kde lze najít řadu zajímavých informací. Děkujeme za pochopení.

LETÁK k rozbalení

LETÁK