17. 05. 2016

Dnes a zítra probíhá v lékárně promoakce kosmetiky Eucerin, Bioderma, Avene, Daylong

Ve dnech 16. - 18. 5. 2016 proběhne v naší lékárně akce Happy days – sleva 15 - 20% na opalovací krémy a sluneční řadu kosmetiky řady Eucerin, Bioderma, Avene, Daylong. Během akce bude probíhat také dermoporadenství.

Akce probíhá vždy od 9 do 15 hodin.

pro zvětšení letáku klikněte na obrázek

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001.