22. 05. 2019

10. neurochirurgický mikrovaskulární workshop s mezinárodní účastí

Neurochirurgické oddělení naší nemocnice pořádá v těchto dnech již 10. neurochirurgický mikrovaskulární workshop s mezinárodní účastí.

MUDr. Jiří Fiedler, Ph.D., MBA provádí EC- IC bypass, tj. operační zákrok, který má za cíl prevenci ischemického iktu.

Účastníci workshopu sledují tuto operaci v zasedací místnosti v živě přenášeném přenosu.

Fotogalerie

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001.