08. 10. 2015

Den otevřených dveřích pro veřejnost v Porodnici a Neonatologickém oddělení Nemocnice České Budějovice a. s.

Den otevřených dveří pro veřejnost

v Porodnici a Neonatologickém oddělení Nemocnice České Budějovice, a. s.

TERMÍNY: 24. 11. a 26. 11.

ČAS: 13 - 14 hodin (během obou termínů)

MÍSTO: Pavilon K – Porodnice a Neonatologické oddělení Nemocnice České Budějovice, a. s.

KOMU JE POZVÁNKA URČENA: budoucím rodičům (není povolen vstup dětí ani akutně nemocných dospělých)

BLIŽŠÍ INFORMACE: Návštěvníci budou moci zhlédnout nové porodní sály, oddělení šestinedělí, oddělení rizikového těhotenství a nové prostory Neonatologického oddělení Nemocnice České Budějovice. „Kapacita jedné návštěvy je omezena počtem dvaceti účastníků,“ řekla Bc. Iva Nováková, manažerka spokojenosti Nemocnice České Budějovice, a. s.

V případě zájmu se lze objednat na e-mailové adrese: novakova.iva@nemcb.cz. Zájemci o termín návštěvy 24. 11. se mohou zaregistrovat 26. 10. od 8 do 12 hodin, zájemci o termín návštěvy 26. 11. pak 27. 10. v témže čase.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.